Типові програми

Головна / Типові програми

Автоматизація бухгалтерського та податкового обліку

Бухгалтерія 8 для України

Програма «Бухгалтерія 8 для України» призначена для автоматизації бухгалтерського та податкового обліку, включаючи підготовку обов’язкової (регламентної) звітності, в організаціях, здійснюючих різні види комерційної діяльності: оптову та роздрібну торгівлю, комісійну торгівлю (включаючи субкомісію), надання послуг, виробництво та інше. Бухгалтерський та податковий облік ведеться завжди відповідно до чинного законодавства України.

Найменування Ціна, грн
Бухгалтерія 8 для України. Базова версія Ціну уточнюйте
Бухгалтерія 8 для України Ціну уточнюйте
Бухгалтерія 8 для України. Комплект на 5 користувачів Ціну уточнюйте

Автоматизація кадрового обліку, розрахунок зарплати

Зарплата та управління персоналом 8 для України

Програма “Зарплата та управління персоналом для України” це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії.

Найменування Ціна, грн
Зарплата та управління персоналом для України. Базова версія Ціну уточнюйте
Зарплата та управління персоналом для України Ціну уточнюйте

Комплексна автоматизація, управління підприємством

Управління виробничим підприємством для України

“Управління виробничим підприємством для України” – унікальне комплексне рішення для управління бізнесом, розроблене відповідно до концепції ERP (Enterprise Resource Planning – управління ресурсами підприємства). “Управління виробничим підприємством для України” в даний час є найбільш поширеною в Україні системою ERP-класу. За 10 років прикладне рішення встановлено більш ніж в півтора тисячах підприємств. В найбільших впровадженнях в Україні автоматизовано до 1000 робочих місць. При автоматизації малих і середніх виробничих підприємств зазвичай автоматизується 10-20 робочих місць.

Найменування Ціна, грн
Управління виробничим підприємством для України Ціну уточнюйте
Управління виробничим підприємством для України для 10 користувачів + клієнт – сервер Ціну уточнюйте
Управління виробничим підприємством для України (Ліцензія для ноутбука) Ціну уточнюйте
Управління виробничим підприємством для України (Ліцензія для віддаленого офісу) Ціну уточнюйте

Керівник

Програма управлінського обліку, що дозволяє контролювати основні фінансові показники: рентабельність, фінансову стійкість і платоспроможність бізнесу. Програма дозволяє визначати прибуток всього підприємства загалом, а також виявляти найбільш рентабельні напрями діяльності.

Найменування Ціна, грн

Керівник. Базова версія

Ціну уточнюйте
Керівник. Стандарт Ціну уточнюйте
Керівник. ПРОФ Ціну уточнюйте

Управління невеликою фірмою

“Управління невеликою фірмою” – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізовано все найнеобхідніше для нефіскального оперативного обліку, контролю, аналізу та планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

Найменування Ціна, грн
Управління невеликою фірмою для України. Базова версія Ціну уточнюйте
Управління невеликою фірмою для України Ціну уточнюйте
Управління невеликою фірмою для України. Комплект на 5 користувачів Ціну уточнюйте

Управління проектним офісом

Програмний продукт для підтримки проектного та процесного управління в проектно-орієнтованих підприємствах і організаціях. Продукт призначений для інжинірингових і девелоперських підприємств, керуючих і інвестиційних компаній, департаментів розвитку бізнесу, проектних інститутів і конструкторських бюро, консалтингових компаній, розробників програмного і апаратного забезпечення, організацій, які надають послуги з впровадження програмних продуктів, дизайнерських, архітектурних і рекламних студій, а також для будь-яких інших підприємств з проектним типом виробництва або для підприємств, які використовують управління проектами в своїй діяльності.

Найменування Ціна, грн

Управління проектним офісом

Ціну уточняйте