Про Компанію

Головна / Про Компанію

Компанія АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР пропонує своїм клієнтам професійні послуги  в сфері аудиту, бухгалтерського та податкового обліку, а також послуги автоматизації обліку програмними продуктами 1С:Підприємство.

Якість наших послуг заснована на досвіді та кваліфікації спеціалістів Компанії, чіткій організації робочого процесу та індивідуальному підході до кожного клієнта.

В нашій Компанії працюють атестовані аудитори, фахівці з великим практичним досвідом роботи в відділах аудиту податкових органів, кандидати економічних наук, юристи, консультанти, які мають вищу економічну, юридичну освіту, знання і величезний досвід роботи в сфері аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, які присвятили свою кар’єру вирішенню проблем, які виникають у роботі українських підприємств.

Також клієнтам АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР гарантується повна конфіденційність інформації про їх компанії, що передається нам в процесі надання послуг. Схема роботи з клієнтами побудована таким чином, що доступ до документації компанії-клієнта має обмежене коло співробітників, тільки безпосередньо задіяних у веденні чи перевірці діяльності компанії замовника. Договір, який підписується між ТОВ «Аудит консалтинг центр» і компанією-клієнтом захищає конфіденційність інформації замовника, передбачає відповідальність персоналу і компанії в цілому за дотримання умов щодо нерозголошення та захисту інформації.

Ціни на аудит та бухгалтерські послуги  нашої компанії доступні для клієнтів, всі види послуг виконуються в стислі терміни завдяки ефективній організації роботи наших фахівців.

У своїй роботі ми пропонуємо рішення, які максимально реалізовують потреби клієнтів.