Доподаткові перевірки

Головна / Доподаткові перевірки

В умовах постійних змін законодавства, його неоднозначності, зростає необхідність постійної перевірки достовірності показників податкової звітності.

Доподаткова перевірка є незалежною перевіркою різних видів податкового обліку і дозволяє забезпечити фінансову безпеку підприємства, підготувати підприємство до будь-якої можливої перевірки податкових органів.

Як найбільш затребуваний вид аудиторських послуг, перевірка податкового обліку сприяє виявленню і зниженню податкових ризиків, що дозволяє вчасно усунути невідповідність податкового обліку вимогам законодавства.

За підсумками доподаткової перевірки Ви отримаєте професійні рекомендації щодо виправлення виявлених помилок. Часто підсумки доподаткової перевірки стають відправною точкою проектів з реструктуризації діяльності клієнта.

Наші фахівці мають досвід спілкування з державними податковими органами і готові супроводжувати перевірки контролюючих органів з метою забезпечення дотримання вимог законодавства, захисту Ваших інтересів і сприяти позитивному для Вас результату податкових суперечок.

Доподаткова перевірка включає в себе перевірку п’яти основних джерел податкових ризиків:

  • правильність тлумачення податкового законодавства при визначенні, формуванні податкової бази та нарахуванні кожного виду податків;
  • правильність обчислення, декларування та сплати податків, стан взаєморозрахунків з бюджетом і позабюджетними фондами;
  • готовність документації до перевірок;
  • аналіз юридичної складової – якість договорів та іншої документації, що випливають з них податкові, юридичні, організаційні ризики, які здатні призвести до податкових претензій, готовність підприємства до захисту від претензій;
  • відповідність систем бухгалтерського і податкового обліку вимогам чинного законодавства.