Хочу стати підприємцем!

Головна / Новини компанії / Хочу стати підприємцем!

Як можна зареєструватися підприємцем?

Щоб пройти реєстрацію фізичної особи підприємцем необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг виконавчих комітетів міських рад та районних державних адміністрацій особисто або через уповноважену особу. Також можна надіслати необхідний пакет документів по пошті з описом вкладеного у конверт.

Самий кращий варіант – це завітати до офісу Аудит Консалтинг Центр за адресою: м. Черкаси вул. Гоголя 224, офіс 8. Спеціалісти допоможуть вам зареєструвати вашу справу у найкоротші терміни!

Якщо заявник подає документи у паперовій формі, обов’язково потрібно пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Якщо подання заяви про державну реєстрацію поштовим відправленням, справжність підпису заявника засвідчується нотаріально.

Насамперед документи можуть подаватися уповноваженим представником, додатково подається примірник оригіналу або нотаріально засвідчена копія документа, яка засвідчує його повноваження (крім випадку, якщо відомості про повноваження цього представника містяться в Єдиному державному реєстрі).

Увага! На сьогодні кожен громадянин має можливість зареєструватися фізичною особою-підприємцем в електронному вигляді, зайшовши на Реєстраційний портал Міністерства юстиції України, дотримуючись відповідних інструкцій.

Скористатись такою послугою можна при умові підписання заявником заяви з використанням електронного цифрового підпису, який ви можете зробити в офісі Аудит Консалтинг Центр, швидко, без черг та за привабливою ціною!

Для реєстрації підприємцем потрібно подати:

 

1. заяву про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем форми 10 ОПП;

 

2. паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код платника);

 

3. у разі добровільної реєстрації платником ПДВ, одночасно з заявою про державну реєстрацію можна подати Реєстраційну заяву платника податку на додану вартість (форма №1-ПДВ), затверджену наказом Міністерства фінансів України №1125 від 21.12.2016 року;

 

4. при обранні спрощеної системи оподаткування, одночасно з заявою про державну реєстрацію необхідно подати Заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, затверджену наказом Міністерства фінансів України №308 від 16.07.2019 року;

 

5. для фізичної особи, яка досягла 16-річчя і має бажання займатися підприємницькою діяльністю, але не має повної цивільної дієздатності – нотаріально засвідчена письмова згода батьків (усиновлювачів), піклувальника чи органу опіки або піклування.

 

6. у разі державної реєстрації фізичної особи, яка самостійно або з членами сім’ї створює сімейне фермерське господарства – договір (декларацію) про створення сімейного фермерського господарства;