Level Up Ukraine 2020

Сьогодні 21 лютого в Києві відбувся форум Level Up Ukraine 2020 року, який зібрав більше 600 підприємців, представників влади та бізнес-асоціацій для побудови стійкої моделі взаємодії на принципах “win-win”.

Наша компанія Аудит Консалтинг Центр була запрошена на форум для обміну думками та досвідом.

Форум відвідав засновник та директор нашої компанії – Нагорний Євгеній Володимирович.

На форумі були розглянуті такі питання:

  1. На форумі Level Up Ukraine 2020 було роглянуто панельну дискусію на тему: “Взаємодія: принципи створення більшого”, учасники якого виробляли ідеї для створення стійких зв’язків між бізнесом, влади і суспільства на принципах “win-win”.

Спікерами панелі були: співавтор і організатор форуму Level UP Ukraine, президент Асоціації платників податків України Григол Катамадзе.

2. Розвиток концесійних механізмів.

Було роглянуто нові інвестиції в інфраструктуру. Концесійні механізми модернізації інфраструктури в Україні тільки починають впроваджуватися в життя. Основи були закладені законом “Про концесії”, який вступив в силу в жовтні 2019 року.

Метою закону є вдосконалення правового регулювання концесійної діяльності, яка забезпечить можливість ефективного залучення вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку України, а також сприяння розвитку інфраструктури.

3. Ринок землі: нові механізми для результативної реформи.

У листопаді 2019 року Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення”, згідно з яким перехід до моделі вільної купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення має відбутися з 1 жовтня 2020 року. Навесні 2020 року законопроект може бути в другому читанні і в цілому.

Було розглянуто дискусійне питання щодо допуску іноземного капіталу до земельного ринку, розмір паю в одні руки, доступність кредитів для малих і середніх фермерських господарств і цілий ряд інших моментів.

В рамках форуму Level Up Ukraine 2020 відбувся  круглий стіл “Земельне питання: Який механізм має запрацювати в Україні, щоб реформа спрацювала?”, Де обговорюють найбільш актуальні питання, пов’язані з земельною реформою.