ТОП-7 популярних послуг, які надає наша компанія

Головна / Новини компанії / ТОП-7 популярних послуг, які надає наша компанія

В нашій Компанії працюють атестовані аудитори, фахівці з великим практичним досвідом роботи в відділах аудиту податкових органів, кандидати економічних наук, юристи, консультанти, які мають вищу економічну, юридичну освіту, знання і величезний досвід роботи в сфері аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, які присвятили свою кар’єру вирішенню проблем, які виникають у роботі українських підприємств. Тож давайте розглянемо самі популярні послуги:

 1. Автоматизація обліку

Система програм “1С:Підприємство 8” включає в себе платформу і прикладні рішення, розроблені на її основі, для автоматизації діяльності організацій і приватних осіб самих різноманітних видів господарської діяльності. Продукти “1С:Підприємство” – давно зарекомендували себе як надійний та ефективний інструмент українського бізнесу, використовуються підприємствами в різних галузях і сегментах економіки України протягом 20 років.  На сьогоднішній день близько 300 тисяч українських підприємств використовують рішення “1С:Підприємство” для автоматизації різноманітних задач свого бізнесу.

 1. Галузеві рішення

Відносять Агропромислові підприємства, які мають свої підрозділи, такі як, агрохолдинги, группи компаній, для с/г підприємств, для елеваторів та для молокозаводів. Також відносять оптову та роздрібну торгівлю, транспорт та логістику, аптеки та медицину та промислові підприємства.

 1. Консультаційні послуги

Наша фірма надає наступні послуги:

 • усні консультації з питань бухгалтерського, податкового та управлінського обліку підприємств;
 • письмові роз’яснення та методичні рекомендації з питань податкового законодавства та бухгалтерського обліку підприємства;
 • підбір пакету необхідних законодавчих і нормативних документів;
 • написання письмового запиту до державної податкової інспекції для отримання роз’яснення щодо конкретного питання.

Форми надання консультаційних послуг:

АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ – постійний супровід.

РАЗОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ – письмові (на фірмовому бланку, факсом, електронною поштою) і усні (в офісі нашої компанії, по телефону).

 1. Досудове врегулювання спорів

Будь-яку конфліктну ситуацію завжди потрібно намагатися вирішити мирним шляхом. Це вигідно для обох сторін. Досудове врегулювання спорів – процедура, передбачена законодавством, яка дозволяє вирішити конфліктні ситуації без втручання судових органів. Якщо виникнення суперечок у Вашому бізнесі – це не поодинокий випадок чи Ви просто хочете уникнути подібних ситуацій в майбутньому, звертайтеся до наших фахівців, вони нададуть Вам рекомендації і запропонують послуги, які суттєво знизять ризики Вашого бізнесу і зроблять його захищеним.

 1. Бухгалтерські послуги

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР – компанія з великим досвідом роботи в сфері бухгалтерського аутсорсингу. Ми надаємо повний спектр бухгалтерських послуг. Знання, підготовка та досвід наших співробітників – це головне, що АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР пропонує своїм Замовникам. Ми готові допомогти. Результатом нашої роботи буде належний стан бухгалтерського і податкового обліку підприємств, а також впевненість керівництва підприємств щодо надійної роботи серця організації –бухгалтерії.

 1. Комплексні перевірки

АУДИТ КОНСАЛТИНГ ЦЕНТР пропонує Вам комплексні послуги наших фахівців в сфері перевірки бухгалтерського та податкового обліку підприємств:

 • ДОПОДАТКОВІ ПЕРЕВІРКИ
 • ПОДАТКОВІ ЕКСПРЕС-ПЕРЕВІРКИ
 • ТЕМАТИЧНІ ПЕРЕВІРКИ З КОНКРЕТНИМ ПИТАНЬ ЗАМОВНИКА
 • АУДИТ ПРИДБАННЯ БІЗНЕСУ (ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АУДИТ)

Якість ведення обліку визначається такими факторами, як наявність і повнота всієї прибуткової та видаткової первинної документації, правильна система її зберігання, відповідність електронної бази даних бухгалтерської програми первинним документам, коректна генерація звітності на основі електронної бази даних, своєчасна здача всієї звітності. Залежно від цього параметра, трудомісткість проведення комплексної перевірки може відрізнятися в ту чи іншу сторону в кілька разів.

За результатами перевірки ми завжди надаємо клієнту офіційні  висновки, які на практиці дуже часто є орієнтиром для співробітників державних органів – від податкових інспекцій до судових інстанцій всіх рівнів.

 1. Податкове планування

Більшість компаній при складанні бюджетних прогнозів планують свою діяльність виходячи з бачення розвитку ринку, внутрішньої структури компанії і можливостей бізнесу досягти тих чи інших показників доходу. У той же час, на даному етапі податкові наслідки тих чи інших операцій, які безпосередньо вплинуть на розмір прибутку компанії в заданому періоді, не завжди є очевидними. Ми допомагаємо керівникам фінансово-економічних служб компаній здійснювати податкове планування як на тривалі податкові періоди – рік або кілька років, так і складати деталізовані податкові прогнози на квартал або місяць. У разі, якщо модель має на увазі кілька можливих сценаріїв розвитку компанії, ми прораховуємо податкові наслідки кожного з цих варіантів.