Шановні друзі та колеги! Ми – дилери M.E.Doc!

Головна / Новини компанії / Шановні друзі та колеги! Ми – дилери M.E.Doc!


Шановні друзі і колеги!

Раді повідомити вам, що з січня 2019 року компанія Аудит Консалтинг Центр є офіційним авторизованим дилером з продажу та підтримки Комп’ютерної програми M.E.Doc – найкращого та найпопулярнішого рішення на ринку України для складення та подачі звітності в контролюючі органи та обміну електронними документами з контрагентами.

Комп’ютерна програма «M.E.Doc» – це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді: податкові накладні, акти, рахунки і звіти. Це новітній програмний продукт для підприємств різних сфер діяльності та систем оподаткування.

Чому саме обирають M.E.Doc:

  • Індивідуальність та підтримка. Найбільший набір функцій для будь-яких організацій: як бюджетних, так і приватних, незалежно від розміру та виду діяльності. Потребу одночасної роботи декількох користувачів задовольнить мережева версія M.E.Doc.;
  • Гнучкість та простота. Налаштування роботи з будь-якою обліковою системою, M.E.Doc підтримує всі формати електронних документів. Зрозумілі підказки та детальні інструкції стануть у нагоді в процесі роботи. Працювати в програмі можуть користувачі цифрових підписів усіх центрів сертифікації. А продовжити дію сертифікатів ЕЦП, придбати нову ліцензію, замовити рахунок на захищені носії можна безпосередньо з програми.
  • Актуальність та законність. Ви завжди користуєтесь актуальними формами бланків завдяки регулярному оновленню форм та довідників, які випускаються з урахуванням змін законодавства та потреб користувачів. Кожен документ є юридично значущим завдяки накладанню ЕЦП згідно до законодавства України.
  • Конфіденційність та безпека. Передача документа контрагенту відбувається в зашифрованому вигляді, тож отримати документ може виключно той, кому він призначений. Звіти передаються за допомогою прямого з’єднання, що гарантує миттєву та захищену доставку. M.E.Doc також підтримує роботу із ЕЦП на захищених носіях, а можливість створення архіву програми збереже ваші електронні документи протягом потрібного часу.
  • Автоматизація та ефективність. Весь цикл роботи з документами автоматизовано, зокрема: заповнення реквізитів, підписання та розрахунок, відправка та звірка з реєстрами ПН/РК та АН, перевірка пошти. А завдяки Планувальнику завдань виконання певних дій можна назначити на зручний для вас час.

Свій електронний документооборот програмним рішенням M.E.Doc довіряють великі рітейлові мережі, телеком-компанії, зокрема, L’ORĖAL Україна, Київстар, Укртелеком, та багато інших. На сьогодні програмними рішеннями M.E.Doc користуються понад 1500000 клієнтів по всій Україні. Програмні продукти обслуговуються у 180 франчайзингових точках, які розміщені як у великих містах України так і у невеликих районних центрах.

Економте свій час та гроші, приєднуйтесь до великої спільноти M.E.Doc. Спеціалісти нашої компанії допоможуть придбати оптимальне для вас рішення та забезпечать постійну методичну та інформаційно-технологічну підтримку.

З питань придбання та підтримки M.E.Doc чекаємо вас за контактами нижче:
Україна, 18000, м. Черкаси, вул. Гоголя, 224, оф. 8
www.audit-centr.com.ua,  електронна пошта: audit-centr@ukr.net
тел. (0472) 500564, (063) 490-75-35, (066) 400-63-62, (068) 212-52-63, (098) 956-10-00

З повагою,
Директор ТОВ «Аудит Консалтинг Центр»                                                                   Євгеній Нагорний